Pomoc Drogowa w Warszawie

Pomoc Drogowa w Warszawie


Twój samochód zepsuł się na drodze lub miałeś kolizję, zadzwoń do Pomoc Drogowa w Warszawie, a pomożemy Ci jak najszybciej. Naszym priorytetem jest szybka obsługa, aby utrzymać płynność naszych klientów. W tym celu pracujemy 24 godziny na dobę, dzięki wsparciu technicznemu uruchomimy auto na miejscu postojowym lub odholujemy do warsztatu. Wiemy, że wszystko może się zdarzyć: niski poziom paliwa, przebite opony, wypadki itp. Nasza firma jest zawsze gotowa pomóc naszym klientom, Twój problem jest naszym rozwiązaniem!

Pomoc drogowa i holowanie w Warszawie

W jakich sytuacjach możemy pomóc? Nasza firma holownicza w Warszawie oferuje właścicielom samochodów szeroki zakres usług.
Jesteśmy gotowi pomóc, jeśli:

 • Masz wypadek i Twój samochód musi być holowany.
 • Twój samochód jest martwy i nie możesz uruchomić silnika.
 • Bez benzyny.
 • Utkniesz na drodze w śniegu lub w terenie.
 • Twoje koło jest uszkodzone (zablokowane).

Jak najszybciej dotrzemy do celu, aby pomóc w ustaleniu przyczyny awarii. W miarę możliwości nasi mechanicy naprawią problem na miejscu lub polecą usługę holowania. W takim przypadku wszystkie prace wykonujemy ostrożnie, nie powodując żadnych uszkodzeń auta. Nasz personel posiada wszystkie niezbędne urządzenia do zmiany kół i utrzymywania samochodu w czystości, więc zadzwoń pod podany numer, a my zajmiemy się problemem.

Pomoc Drogowa w Warszawie
Pomoc Drogowa w Warszawie

Jeśli akumulator ulegnie awarii, a silnik nie uruchomi się, problem można zwykle rozwiązać, uruchamiając z zewnętrznego źródła. Zacznij od zewnętrznego źródła za pomocą drugiego (pracującego) pojazdu lub urządzenia wspomagającego. W pierwszym przypadku oba akumulatory zostaną połączone ze sobą zworką pomocniczą, a zasilanie z działającego akumulatora naładuje rozładowany akumulator co najmniej do poziomu wymaganego do uruchomienia silnika. W drugim przypadku do uruchomienia silnika zostanie użyta doładowania rozruchowego, które dostarczy zgromadzony prąd.

Jeśli przypadkowo zamkniesz lub zgubisz kluczyki do samochodu i potrzebujesz awaryjnego dostępu do swojego samochodu, nasza firma jest po to, aby Ci pomóc. Ratownicy drogowi w Warszawie po dotarciu na wskazane miejsce otworzą samochód nie uszkadzając zamków czy lakieru. Wszystko, czego potrzebujemy, aby Ci pomóc, to Twój model, rok rejestracji i Twoja lokalizacja.

Jak zamówić pomoc drogową w Warszawie?

Uzyskanie pomocy drogowej w Warszawie jest tak proste, jak zadzwonienie pod jeden z numerów i wyjaśnienie przyczyny awarii. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, nasi eksperci są gotowi i zawsze na miejsce najszybciej jak to możliwe.

Podczas procesu rejestracji, nasz personel ustali z Tobą wszystkie niezbędne szczegóły:

 1. Szczegółowo opisano niuanse awarii, aby eksperci mogli dobrać odpowiedni sprzęt techniczny.
 2. Podaj możliwie najdokładniejszą lokalizację, aby jak najszybciej uzyskać pomoc drogową.
 3. W niektórych przypadkach może być wymagana usługa holowania.

Holowanie w Warszawie

Nasza firma od wielu lat świadczy pomoc drogową 24/7. Mamy wielu zadowolonych klientów i pomagamy w trudnych sytuacjach. Holowanie Warszawy to jedna z najpopularniejszych usług dla osób prywatnych i firm. Dzieje się tak, ponieważ warunki drogowe i pogodowe są dalekie od idealnych, więc podczas jazdy wszystko może się zdarzyć. Samochód może się zepsuć, ulec wypadkowi, a sam właściciel ze względu na pewne okoliczności nie zawsze jest w stanie kontynuować jazdę samochodem.

Świadczymy następujące rodzaje usług:

 1. Ewakuuj uszkodzone samochody blokujące drogi.
 2. Usuń zablokowane samochody i pojazdy w rowach.
 3. Transport pojazdów z uszkodzonymi (przebitymi, przeciętymi, zaciętymi) kołami.
 4. Pomoc samochodowa po wypadku.
 5. Ewakuuj pojazd do serwisu samochodowego.

Flota naszej firmy wyposażona jest w niezawodne i nowoczesne transporty, dzięki czemu jesteśmy gotowi jak najszybciej odholować każdy samochód. Kontaktując się z nami zorganizujemy przyczepę w Warszawie, a nasi pracownicy określą warunki usługi i dobiorą odpowiedni typ przyczepy. Użyj wyciągarki z liną, aby ostrożnie przeciągnąć uszkodzony samochód na platformę. Jest zabezpieczony specjalnymi paskami do bezpiecznego transportu. Dodatkowo każda przyczepa jest ubezpieczona, więc nie musisz się martwić.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie pomocy drogowej i holowania w Warszawie?

Posiadamy naczepy premium, dzięki czemu skutecznie świadczymy usługi holowania na terenie Warszawy. Z usługi najczęściej korzystają kierowcy, których samochody psują się lub rozbijają podczas jazdy. Jeśli jednak potrzebujesz przetransportować pojazd kolekcjonerski, motocykl, koparkę lub traktor, holowanie przyczepą jest również doskonałym rozwiązaniem. W takim przypadku zawsze możesz się z nami skontaktować, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Panujące warunki pogodowe i pora dnia nie są dla nas ważne, zapewniamy wsparcie 24h na dobę. Nie wahaj się z nami skontaktować!